بررسی دوربین سونی A7c

Alpha 7C برای سازندگانی است که خواهان کیفیت و عملکرد فول فریم هستند، اما همچنین می‌خواهند یک دوربین سبک وزن جمع‌وجور داشته باشند که بتوانند آن را به هرجایی ببرند و برای همه انواع فیلم‌برداری و فیلم‌برداری از آن استفاده کنند. معرفی کوچکترین و سبک ترین دوربین 1 فول فریم 1 جهان با تمام قدرت و عملکرد یک فول فریم در طراحی شبیه به بدنه های APS-C.

 

 

 

آلفا 7C ایده آل برای Vlogging و ترکیب بندی آسان، دارای یک پنل LCD 3 اینچی (نوع 3.0) 921K (تقریبا) لمسی با مکانیزم زاویه متغیر با باز شدن جانبی است که آزادی موقعیت مانیتور زیادی را برای منظره های بالا و پایین نیز فراهم می کند. به عنوان حالت های سطح کمر، عمودی و سلفی.

یک واحد تثبیت‌کننده تصویر 5 محوره جدید توسعه‌یافته، به کاهش قابل توجهی در اندازه دست یافته است، اما تثبیت‌کننده 5 مرحله‌ای 9 را حفظ می‌کند. لرزش دوربین در 5 محور تشخیص داده شده و به طور موثر جبران می شود: لرزش زاویه ای (پیچ/انحراف) که بیشترین تأثیر را بر کیفیت تصویر دارد و تمایل به افزایش در فواصل کانونی بیشتر دارد، تغییر X/Y که در عکس های ماکرو با بزرگنمایی بالا بیشتر مشهود است. و لرزش چرخشی (رول) که می تواند عکس ها و فیلم های شبانه را خراب کند.

 

 

محصولات ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *